Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

день працівника освіти 2022

Шановні освітяни!

 

 

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя все життя.

День працівників освіти – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїм життєвим і професійними перемогами.

Сьогодні ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті. Професійні здобутки педагогів, якісна підготовка випускників шкіл, перемоги учнів та вихованців на олімпіадах і конкурсах – все це свідчить про те, що освіта міста Новогродівка постійно підвищує свої якісні показники. Велика вдячність і шана Вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Ви завжди були і залишаєтесь  головним світочем  у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Особливі вітання педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін Вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість і знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили знання вчитель – провідника вічних цінностей. Щороку наша освітянська родина поповнюється молодими кадрами, які з вдячністю використовують досвід ветеранів-педагогів, а також впроваджують сучасні інноваційні технології.

Освітній процес допомагають здійснювати завгоспи і кухарі, лаборанти і секретарі, бібліотекарі і бухгалтери, помічники вихователів і прибиральники. Дякую, шановні колеги, за Вашу вірність і відданість обраній справі, невтомну працю.

Шановні освітяни! Від імені відділу освіти бажаю, щоб доброта Ваших сердець ніколи не вичерпувалась, а радість від успіхів учнів, вихованців щодня тільки множилась. Нехай завжди Вас зігріває пошана ваших вихованців та їхніх батьків. Творчого натхнення, міцного здоров’я, добра і злагоди і нехай Вам вдаються найсміливіші задуми, а педагогічна свобода Вас у повсякденному житті. Все буде Україна!

 

З повагою Михайло Митрицан, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради

 

Вона стояла серед класу як богиня,

Моя учителька. Несла у світ красу,

Любов до слова і до книги, як святині,

Зерном до зерна засівала борозну.

 

Гладенька зачіска, струнка, зоріють очі,

Інтелегентність, що від прадідів зійшла.

В руках - розкрита книга. І до ночі

Над зошитами вогник не згаса.

 

Зима. Хурделиця за вікнами виспівує,

Жбурляє сніжками і в'ється в димарях.

А в класі затишно і тепло. Ми замріялись…

І слово вчителя, і серце - лиш для нас.

 

Десятки пар очей, відкритих, щирих,

Красу ту істинну вбирали всю до дна -

І понесли в життя, бо доля Вчителя,

За Божим покликом, - віддать себе сповна.

 

Світлана Кошелап

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень