Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Тульчинський міжшкільний ресурсний центр

Тульчинський МНВК – це навчальний заклад, який здійснює трудове навчання учнів 5-11 класів шкіл міста Тульчина та професійно-технічну підготовку учнівської молоді шкіл району, забезпечує реалізацію потреб особистості в отриманні професій і кваліфікації відповідно до її інтересів, здібностей, наявних умов.


Під час навчання в МНВК формуються здібності, творче мислення учнів відповідно до обраного профілю навчання, створюються передумови для продовження навчання у вищих навчальних закладах, набуваються навички самостійної науково-практичної, дослідницько-пошукової діяльності.
Педагогічний колектив Тульчинського МНВК налаштований цінувати успіх дитини в будь-якій сфері.

Основною метою його є: навчити дітей відповідальності за себе і за світ навколо, уміння приймати самостійні рішення, виховати не тільки професіонала, а й чесну та порядну людину.
Навчання старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів Тульчинського району в МНВК зумовлює потребу учнів «приміряти» професію до себе і себе до професії. Система роботи комбінату з професійної орієнтації спрямована на обдуманий вибір професії та подальшого життєвого шляху учнів.


Провідна місія Тульчинського МНВК: забезпечення цілісного фізичного, інтелектуального, соціального і духовного розвитку особистості школяра, формування його технологічної культури, виховання внутрішньої потреби й поважного ставлення до праці, підготовка до успішної творчої предметно-перетворювальної діяльності та професійного самовизначення.


Основним завданням комбінату являється ознайомлення учнів з трудовими процесами, здійснення професійної орієнтації учнів з метою підготовки їх до усвідомленого вибору професії, навчання учнів початковим навичкам з обраної трудової діяльності.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень