Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Зарічненська гімназія Тульчинської міської ради Вінницької області

Наша адреса: 23624,  вул. Бондарчука, 1 с. Зарічне, Тульчинський район, Вінницька область
тел.(04335)49-4-85
e-mail: zari4neschool@ukr.net
http://zarischool.at.ua/
Школа у  Фейсбук  https://www.facebook.com/groups/286308758060952


Зарічненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – колиска доль багатьох поколінь. Тисячі молодих людей, озброєні знаннями, зробили самостійний крок у життя саме із подвір’я рідної школи.

Головне завдання колективу школи – забезпечити якісну освіту. Ми прагнемо, щоб кожен учень школи зміг повністю реалізувати себе як у навчанні, так і в суспільному житті.  У педагогічній роботі  робимо акцент на формуванні всебічно  розвиненій особистості та ставимо перед собою цілі, щоб кожен школяр був готовий не тільки до вступу у середні та професійні навчальні заклади, а й до життя в сучасному світі. Ми пишаємося нашими успіхами і перемогами, будуємо плани і реалізовуємо нові ідеї.

У нашому навчальному закладі працює талановитий , відповідальний, сильний, злагоджений педагогічний колектив, який докладає чимало зусиль для того, щоб згуртувати навколо себе всіх дітей , батьків та громадськість. Для нас,  учителів, школа – це не просто робота. Це світ , у якому ми живемо.

Зарічненська школа має давню історію, на основі якої сформувалися стійкі традиції. Впродовж багатьох років у закладі діють музей історії села, кімната Бойової слави, картинна галерея місцевого художника аматора Радуди Г.В.
Доброю традицією стали загальношкільні тематичні лінійки, предметні тижні, екологічні акції, акції милосердя, дні здоров’я, творчі конкурси,  спортивні змагання, родинні свята,  екскурсії в природу,  тематичні флешмоби. Всі ці заходи сприяють формуванню в учнів національно – патріотичних переконань; розуміння суті людського життя, його цінностей і краси; величі безкорисливої любові, потреби творити милосердя і добро.

Родзинкою нашої школи є шкільне подвір’я, яке привертає увагу своїм вишуканим ландшафтним дизайном. Воно облаштоване географічним, спортивним, ігровим майданчиками, куточком із вивчення правил дорожнього руху, привабливими квітниками, розкішним яблуневим садом, декоративно – казковими зонами відпочинку.

Зарічненська ЗШ І-ІІ ступенів сьогодні – це школа, де кожен учень та вчитель можуть досягти успіху.  Це школа, в якій цікаво вчитися дітям і цікаво працювати дорослим.
 

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень