Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради

Новини

Олімпійський рух

Дата створення: 22:03 27.07.2021

З нагоди відкриття XXXIІ Олімпійських ігор у м. Токіо (Японія) в рамках Всесвітньої акції «Підняття Олімпійського прапора», з метою розвитку олімпійського руху і пропаганди здорового способу життя, в рамках Всеукраїнського проєкту НОК України для залучення більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять фізичною культурою і  спортом, учнівська молодь та дошкільнята Тульчинської міської територіальної громади долучились до проведення акції.

Кінематографічні майстер-класи «Grandparents очима дітей», який реалізується «Благодійним фондом «МХП-ГРОМАДІ» за фінансової підтримки HBCE Grant Program у партнерстві з командою Жовтий Автобус від ГО «ГЕРОЇ. ЮЕЙ», Асоціація «Сприяння розвитку кінема

Дата створення: 20:53 22.07.2021

У рамках Національного туру «Кіно просто неба» від Благодійного фонду МХП Громаді проводиться освітній проєкт майстер-класів від знаних кінематографістів – Кінематографічні майстер-класи «Grandparents очима дітей», який реалізується «Благодійним фондом «МХП-ГРОМАДІ» за фінансової підтримки HBCE Grant Program у партнерстві з командою Жовтий Автобус від ГО «ГЕРОЇ. ЮЕЙ», Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!», ДержКіно України.

М  І  Н  І  Ф  У  Т  Б  О  Л  

Дата створення: 21:32 11.07.2021

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Дата створення: 21:29 11.07.2021

19.06 в Вінниці відбулися обласні змагання зі скелелазіння.Команда клубу"Сталкер"Тульчинського Будинку дітей та юнацтва гідно виступила.

Дата створення: 22:23 23.06.2021

В своїх вікових групах здобули перемоги: Башко Максим-1,Магдалинчук Ілля-1,Гончарук Олена-2,Качмар Андрій-2,Грущанська Евеліна-3.