Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради

Новини

150 років від дня народження Лесі Українки у Тульчинській ЗШ I-III ст.№2

Дата створення: 14:19 02.03.2021

Світ не знав  такої поетеси.Безсмертна іскра Прометея  запала глибоко в її серце і загорілася ясним  вогнем.У промінні цього вогню світ пізнав творіння української  поетеси, пройняті філософськими роздумами про людину,сповнену незборимої сили заперечення зла і ствердження добра. Ця поетеса-Леся Українка.

До Дня супротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Дата створення: 14:10 27.02.2021

З метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території - в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України, з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року дня спротиву окупації Криму РФ та на підтримку територіальної цілісності України у Тиманівській ЗШ І-ІІІ ступенів було проведено ряд зазодів.

Заходи у Богданівської ЗШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 14:04 27.02.2021

Учителі української мови та літератури Богданівської ЗШ І-ІІІ ст. організували та провели  комеморативну гру «150 слів про Лесю Українку», усний журнал «Стежками поезій Лесі Українки», віртуальну екскурсію «Місцями життя Лесі Українки», конкурс юних декламаторів «Рідна мова чиста, як роса», П’ятикласники створили лепбук про життя і творчість   Лесі Українки.

150-річчя від дня народження Лесі Українки у Ганнопільській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів

Дата створення: 13:59 27.02.2021

З метою вшанування пам’яті про видатну українську поетесу  Лесю Українку  в  Ганнопільській ЗШ І-ІІІ ст. проведено такі  заходи: Єдиний урок за темою « Собі ім’я свого народу навіки як вона візьми», педагогічні читання за творчістю Лесі Українки « Леся Українка  в контексті української та світової педагогіки», літературна вітальня «Велич рідного слова», переглянуто фільм « Лісова пісня»

Шляхетна поезія твоя!

Дата створення: 13:53 27.02.2021

Тульчинська ЗШ І-ІІІ ст.№1 відзначила 15—річчя від дня народження Лесі Українки. Проведено флешмоб 2 Наша Леся», учителі з власними дітьми читали  поезії Л.Косач ( флешмоб можна переглянути за посиланнямhttps://www.facebook.com/groups/1337901949720864), відбулися міні вистави за драмою-феєрією « Лісова пісня» ( учні 11-Б кл. представили своє бачення твору, вчитель Соловей Н.), за мотивами поезій, приурочених С.Мержинському ( учні 10-Б класу. Вчитель Басиста Т.А.), учні 11-Б провели фотоквест, учні 8-Б створювали ігри, вікторини, тести на різних освітніх платформах. У кожному класі відбулося читання творів Лесі Українки.

Заходи, приурочені 150--річчю від дня народження Лесі Українки

Дата створення: 13:46 27.02.2021

У  Михайлівській, Мазурівській, Нестерварській ЗШ І-ІІ ст., Суворовській ЗШ І-ІІІ ст.№1, Крищинецькій, Клебанській, Журавлівській ЗШ І-ІІІ ст. відбулися заходи, приурочені 150--річчю від дня народження Лесі Українки.

Нетлінне слово пам’ятаємо навіки!

Дата створення: 13:32 27.02.2021

У звичайному житті вона слабосила дівчина, у літературі – титан духу, «дочка Прометея». Хто ж вона, Лариса Петрівна Косач, знана в усьому світі як Леся Українка?  Чому всіх і досі хвилює її творчість? Де черпала сили ця хвороблива, слабка фізично і незламна духом жінка? Яким було її життя? Відповіді на ці та інші питання отримали учні Кинашівської ЗШ І-ІІІ ступенів під час проведення єдиного уроку за темою: «Собі ім'я свого народу навіки, як вона, візьми…», який підготували і провели учителі української мови та літератури Нога С.М. та Собко О.В. Декламуючи поезії Лесі Українки, учителі та учні спробували через художнє слово поетеси розкрити духовне багатство і велич її високої душі, ознайомилися із життєвими обставинами, що  викликали появу цих творів.

«…Ні! Я жива, я буду вічно жити!.. Я в серці маю те, що не вмирає!..»…

Дата створення: 13:28 27.02.2021

Крізь роки промовляє до нас Леся Українка, вклавши у вуста Мавки, героїні чудової «Лісової пісні», ці особливо яскраві слова, що стали пророчими для самої поетеси, яка в собі, у своєму серці несла вогонь поезії, вогонь любові. Ця тендітна жінка виявилася мужнішою за багатьох чоловіків, бо інколи мужність потрібна вже для того, щоб просто жити… 25 лютого 2021 року 150 річниця від дня народження видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки – Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-?Квітки).

Відзначаємо 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Дата створення: 13:21 27.02.2021

З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки, враховуючи її вагомий внесок  у розвиток української  культури, літератури та з метою популяризації  творчості поетеси , виховання в учнів  любові до українського художнього слова у Кирнасівській ЗШ І-ІІІ ст проведено ряд заходів.