Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Новини

28 Серпня, 2021 р., 00:57
 Кожне засідання розпочалось із виборів голів професійних спільнот . Головним  питанням  було висвітлено святкування 30 річниці Незалежності  України.
25 Серпня, 2021 р., 18:50
25 серпня відбулося засідання реорганізованої творчої спільноти вчителів-філологів Тульчинської ТГ, хоча і онлайн. Проте обговорили результати ДПА учнів 11 класу, узагальнили роботу за минулий навчальний рік, опрацювали методичні рекомендації щодо викладання предмета. Собко О.В. ( Кинашівська ЗШ І-ІІІ ст..) презентувала роботу переможця обласного конкурсу « Палітра авторського слова», учня 7 кл. Дмитрука В., який своїми віршами та авторським виконанням привітав усіх присутніх з 30-річчям Незалежності України. Представила новий формат марафону-онлайн  Міжнародного конкурсу з української мови ім.. П.Яцика учитель Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст..№1 Басиста Т.А. ( до речі, диплом з відзнакою отримали Лобінцова Є. ( Тульчинська ЗШ І-ІІІ ст.. №1) та Седовічева Т. ( Крищинецька ЗШ І-ІІІ ст..). Розповіла про участь у проєкті інфомедійної грамотності « Вивчай та розрізняй» учителька  Шагін Н.В. ( Кирнасівська І-ІІ ст..). На засідання була запрошена вчитель математики Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст..№1 Сотніченко С.В., яка поділилася досвідом роботи у   системі від гугл для дистанційного навчання, яка запроваджена у цій школі, на цій платформі працює і НВК ЗШ І-ІІІ ст..№3-гімназія. Розлуцька Т.Д. ( Кирнасівська ЗШ І-ІІІ ст..) представила новинки педагогіки, методики викладання предмета.
19 Серпня, 2021 р., 12:45
17 серпня 2021 року працівниками відділу освіти, молоді та спорту  Тульчинської міської ради  продовжено перевірку готовності закладів освіти до нового 2021/2022 навчального року.   Зокрема:  Кинашівський, Богданівський , Клебанський, Білоусівський, Холодівський ЗДО, Кинашівська ,  Клебанська, Богданівська, Білоусівська ЗШ І-ІІІступенів та Холодівська ЗШ І-ІІ ступенів.
17 Серпня, 2021 р., 22:14
Відповідно до наказу відділу освіти. молоді та спорту Тульчинської міської ради  №116  від 07.07.2021 р. "Про  підготовку   закладів освіти Тульчинської міської ради  до нового  2021/2022  навчального року  та роботи  в осінньо  – зимовий період"   16 серпня 2021 року комісією відділу освіти, молоді та спорту  розпочато перевірку  закладів  освіти Тульчинської міської ради. Зокрема: Суворовський ЗДО №1, №2, Тиманівський ЗДО, Дранський ЗДО, Кирнасівський ЗДО №1, №2, Суворовська ЗШ І-ІІІст.№1, Тиманівська ЗШ І-ІІІ ст., Кирнасівська ЗШ І-ІІІ ст,  Кирнасівська ЗШ І-ІІ ст., Одайська ЗШ І-ІІ ст. та Дранська ЗШ І ст.  
02 Серпня, 2021 р., 11:29
Як створити недискримінаційне середовище у школі: покрокова інструкція для директора Забезпечення рівного доступу до освіти і неупередженого ставлення до всіх дітей — такі ж важливі завдання директора школи, як і забезпечення якості освітньої діяльності школи.
27 Липня, 2021 р., 22:03
З нагоди відкриття XXXIІ Олімпійських ігор у м. Токіо (Японія) в рамках Всесвітньої акції «Підняття Олімпійського прапора», з метою розвитку олімпійського руху і пропаганди здорового способу життя, в рамках Всеукраїнського проєкту НОК України для залучення більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять фізичною культурою і  спортом, учнівська молодь та дошкільнята Тульчинської міської територіальної громади долучились до проведення акції.
22 Липня, 2021 р., 20:53
У рамках Національного туру «Кіно просто неба» від Благодійного фонду МХП Громаді проводиться освітній проєкт майстер-класів від знаних кінематографістів – Кінематографічні майстер-класи «Grandparents очима дітей», який реалізується «Благодійним фондом «МХП-ГРОМАДІ» за фінансової підтримки HBCE Grant Program у партнерстві з командою Жовтий Автобус від ГО «ГЕРОЇ. ЮЕЙ», Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!», ДержКіно України.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень