Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради

Новини

Вчитель  за покликанням

Дата створення: 13:43 15.03.2021

У Білоусівській ЗШ І-ІІІ ст.  працює чудова людина, педагог від Бога, учителька української мови і літератури та зарубіжної літератури Андрущенко Галина Миколаївна, випускниця Вінницького державного педагогічного інституту імені М.Островського.

Тарас Шевченко - син українського народу

Дата створення: 09:27 10.03.2021

Тарас Шевченко - син українського народу. Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну свідомість і гідність. З нагоди 207 річниці від дня народження великого українського поета, Кобзаря українського народу Т.Г. Шевченка, у Тиманівській ЗШ І-ІІІ ступенів було проведено ряд виховних заходів, тематичних уроків, годин спілкування, конкурсів юних читців та художників у 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10 класах.

150 років від дня народження Лесі Українки у Тульчинській ЗШ I-III ст.№2

Дата створення: 14:19 02.03.2021

Світ не знав  такої поетеси.Безсмертна іскра Прометея  запала глибоко в її серце і загорілася ясним  вогнем.У промінні цього вогню світ пізнав творіння української  поетеси, пройняті філософськими роздумами про людину,сповнену незборимої сили заперечення зла і ствердження добра. Ця поетеса-Леся Українка.

До Дня супротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Дата створення: 14:10 27.02.2021

З метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території - в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України, з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року дня спротиву окупації Криму РФ та на підтримку територіальної цілісності України у Тиманівській ЗШ І-ІІІ ступенів було проведено ряд зазодів.

Заходи у Богданівської ЗШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 14:04 27.02.2021

Учителі української мови та літератури Богданівської ЗШ І-ІІІ ст. організували та провели  комеморативну гру «150 слів про Лесю Українку», усний журнал «Стежками поезій Лесі Українки», віртуальну екскурсію «Місцями життя Лесі Українки», конкурс юних декламаторів «Рідна мова чиста, як роса», П’ятикласники створили лепбук про життя і творчість   Лесі Українки.

150-річчя від дня народження Лесі Українки у Ганнопільській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів

Дата створення: 13:59 27.02.2021

З метою вшанування пам’яті про видатну українську поетесу  Лесю Українку  в  Ганнопільській ЗШ І-ІІІ ст. проведено такі  заходи: Єдиний урок за темою « Собі ім’я свого народу навіки як вона візьми», педагогічні читання за творчістю Лесі Українки « Леся Українка  в контексті української та світової педагогіки», літературна вітальня «Велич рідного слова», переглянуто фільм « Лісова пісня»

Шляхетна поезія твоя!

Дата створення: 13:53 27.02.2021

Тульчинська ЗШ І-ІІІ ст.№1 відзначила 15—річчя від дня народження Лесі Українки. Проведено флешмоб 2 Наша Леся», учителі з власними дітьми читали  поезії Л.Косач ( флешмоб можна переглянути за посиланнямhttps://www.facebook.com/groups/1337901949720864), відбулися міні вистави за драмою-феєрією « Лісова пісня» ( учні 11-Б кл. представили своє бачення твору, вчитель Соловей Н.), за мотивами поезій, приурочених С.Мержинському ( учні 10-Б класу. Вчитель Басиста Т.А.), учні 11-Б провели фотоквест, учні 8-Б створювали ігри, вікторини, тести на різних освітніх платформах. У кожному класі відбулося читання творів Лесі Українки.

Заходи, приурочені 150--річчю від дня народження Лесі Українки

Дата створення: 13:46 27.02.2021

У  Михайлівській, Мазурівській, Нестерварській ЗШ І-ІІ ст., Суворовській ЗШ І-ІІІ ст.№1, Крищинецькій, Клебанській, Журавлівській ЗШ І-ІІІ ст. відбулися заходи, приурочені 150--річчю від дня народження Лесі Українки.