Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради оголошує  конкурс на  заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Тульчинський центр професійного розвитку педагогічних працівників Тульчинської  міської ради Вінницької області

Дата: 04.02.2021 13:08
Кількість переглядів: 171

ОГОЛОШЕННЯ

 

УВАГА:  КОНКУРС!

 

Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради оголошує  конкурс на  заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Тульчинський центр професійного розвитку педагогічних працівників Тульчинської  міської ради Вінницької області» (Код ЄДРПОУ 44104996, поштова адреса: 23600 Україна, Вінницька область, Тульчинський район, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1).

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно трудового договору, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007 №643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

Відповідно до рішення 2 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 17 грудня 2020 року № 1036 “ Про створення комунальної          установи «Тульчинський центр професійного розвитку педагогічних працівників Тульчинської  міської ради Вінницької області»”, ст. 52 ч. 5 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про повну загальну середню освіту», Положення  про центр професійного розвитку              педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від 29.07.2020 № 672, кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду керівника закладу може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, а також організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

 копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

копію документа про вищу освіту (не нижче ступеня магістра, спеціаліста);

копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж        педагогічної діяльності не менше п’яти  років на момент їх подання;

мотиваційний лист, складений у довільній формі;

перспективний  план  (програма) розвитку  Центру.

 Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

     Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої  та дошкільної освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року 0№ 988-р;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку Центру, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Призначення директора комунальної установи «Тульчинський центр професійного розвитку педагогічних працівників Тульчинської  міської ради Вінницької області», засновником якого є Тульчинська міська рада, здійснює відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради за результатами конкурсу, що проводиться відповідно до Положення, шляхом укладання безстрокового трудового договору.

 

 Документи приймаються на протязі 30 календарних днів з 04 лютого по 05 березня 2021 року за адресою:

  23600,

 м. Тульчин

 вул. Миколи Леонтовича, 1,

 відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської

 міської ради, кабінет 419.

 

Конкурс відбудеться у конференцзалі Тульчинської міської ради  10 березня 2021 р. о 10.00. за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1.

 

Додаткові відомості про умови конкурсного  відбору можна отримати  за  тел. 0679790892 (Глізнєцов Володимир Миколайович), адреса електронної пошти vomtstulmr@gmail.com.

__________________________________________________

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень