Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Освітні дистанційні платформи для учнів і вчителів

Дата: 30.03.2022 16:45
Кількість переглядів: 74

Україна продовжує жити в умовах воєнного стану, обороняючи та захищаючи свій суверенітет, незалежність та територіальну цілісність.

Мільйони українців виїхали з України або ж стали внутрішньо переміщеними особами через військову агресію росії.

З 14 березня в окремих областях України відновлено освітній процес. Державна служба якості освіти України звертає увагу на діючі освітні дистанційні платформи для навчання учнів та підтримки вчителів.

Всеукраїнська школа онлайн (ВШО) – платформа для дистанційного та змішаного навчання, створена задля забезпечення кожного українського учня та вчителя рівного, вільного і безоплатного доступу до якісного навчального контенту.

Для зручності у використанні ВШО створено Всеукраїнський онлайн розклад для учнів.

Дистанційні школи, які відкрили безоплатний доступ до навчальних матеріалів:

 • Міжнародна українська школа
 • «Атмосферна школа» надає безкоштовний доступ до пакету «Слухач» із готовими навчальними матеріалами, які можуть використовувати й учителі
 • школа «Оптіма» відкрила доступ до річних матеріалів для 1-11 класів
 • школа «DAR» відкрила навчальну платформу для всіх учнів 7-11 класів
 • школа «Jamm School» для учнів 5-11 класів
 • школа «Liko Education Online» відкрила доступ до навчання на платформі «Liko Education Online» для всіх охочих
 • науково-дослідницька школа «Базис» спільно з Viber-спільнотою «Школа_інфо»  проводять освітню ініціативу для учнів початкової та базової школи України
 • «Школа надії» пропонує уроки дистанційного навчання

 

Крім того, функціонують онлайн-платформи:

 • платформа сучасної освіти «ThinkGlobal Online» доєднує до живих уроків і надає навчальні матеріали.
 • центр дистанційної освіти «Джерело» надає вільний доступ до повного пакету «Слухач» (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма від Центру Дистанційної Освіти «Джерело»
 • математична онлайн-платформа «GIOS»
 • «Освіторія» щоденно проводить інтерактивні прямі ефіри із найкращими педагогами та психологами країни в рамках вищезгаданого Всеукраїнського розкладу. Стріми йдуть на Youtube-каналі Освіторії. Анонси на сторінці у Facebook та у Viber-спільноті.

Громадська організація «Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури» реалізує міжнародний волонтерський мініпроєкт «Урок для дітей України» (під час і після війни), у рамках якого проводяться із перших днів війни ресурсні, пізнавально-творчі онлайн-уроки для молодших школярів (дітей 6–11 років), вебінари для батьків учнів та психологів; підтримують відповідний телеграм-канал проєкту (творчі, пізнавальні завдання для дітей; аудіо-, відеотвори; поради для дітей та батьків)

Також комп’ютерна Академія «ШАГ» організувала безкоштовну серію онлайн майстер-класів і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct.

Науковий ліцей Клима Чурюмова відкрив реєстрацію на онлайн-уроки та регулярні щоденні зустрічі дітей із психологом. Програма дає можливість дітям слухати предмети шкільної програми, науково-популярні лекції, авторські курси від вчених, митців, цікаві інтерактиви неформальної освіти та долучатися до мовного клубу. Протягом дня плануються регулярні включення психологів. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTvM3xsVZN5lpyFqCpZ9MpQCcSAxNX330YKtBKnmO2kibXIg/viewform

Освітня платформа «Нова українська школа», а також розклад занять МАН.

99math. Математична гра для прискорення успішності учнів 1-6 класів. Доступно англійською мовою

Щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці й Telegram-каналі @OkStudy127.

Перелік корисних ресурсів для навчання постійно доповнюється. До прикладу, польські освітяни створили безкоштовну онлайн-школу Fundacja Edu SEN, де кожна дитина може продовжити навчання. До викладання на цій платформі залучені вчителі з України.

За матеріалами сайту


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень