і науки України

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Дата: 31.05.2023 08:06
Кількість переглядів: 40

26-27 травня в місті Бердичів було проведено Кубок асоціації спортивної боротьби Житомирщини на честь міжнародного Дня захисту дітей.

В змаганнях прийняли участь більше 10-ти команд, та понад 250 учасників різних вікових груп. Команду Тульчинської ДЮСШ з вільної боротьби представляли 10-ть наших вихованців.

Нам вдалося здобути 8-м медалей, 1- золоту, 4 - срібних та 3 - бронзових. Перше місце в своїй ваговій категорії посів Колодзій Назар, другі місця: Полупанов Денис, Сергачов Назар, Кадасимчук Олександр та Ревус Юрій, треті місця: Прокопенко Максим, Чуба Серафім, Волошин Олександр. Всі вихованці показали чудову боротьбу, та гідно відстояли честь нашої спортивної школи за межами області.

Висловлюємо подяку нашим друзям, які нас підтримали та допомогли з організацією поїздки на дані змагання: Северин Андрій, Тимощук Вадим, Танцюра Михайло, Білоконь Сергій, Павлюк Ігор, Чуба Віталій.

Також дякуємо організаторам змагань за теплий прийом та справедливе суддівство.