ФУТБОЛ

Дата: 05.06.2023 15:41
Кількість переглядів: 72

04 червня 2023 року, м. Погребище, стадіон "Колос".
 Фінальні змагання чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ "Колос" з футболу "Золотий колосок" серед юнацьких команд 2008-2009 р.н. територіальних громад Вінниччини, на підтримку Збройних сил України «З Україною в серці, з вірою у ЗСУ!».
У фінальних іграх чемпіонату взяли участь юнацькі команди Погребищенської, Стрижавської, Крижопільської та Тульчинської громад. Поміж 23 команд Вінниччини, які розпочинали футбольний турнір, саме ці чотири футбольні колективи вибороли право позмагатись за головний спортивний трофей.
 ПЕРШЕ місце, золоті медалі і кубок переможця здобули юнаки Погребищенської громади (тренер – Костянтин ЛІСОВИЙ). Команда отримала спортивні нагороди, комплект ігрової форми від благодійного фонду "МХП-ГРОМАДІ". Кращий гравець – Ярослав ПОБЕРЕЖЕЦЬ.
 ДРУГЕ місце посіла юнацька команда Стрижавської громади (тренер – Андрій КУЛАЧКО). Кращий гравець – Вадим ПЕНЬКОВИЙ.
 ТРЕТЄ місце за юними футболістами Тульчинської громади (тренери – Олег ЯКОВЕНКО, Сергій КВАСНЕВСЬКИЙ,  Ігор МАЗУР). Кращий гравець – Костянтин СЕВЕРИН.
 Бажаємо нових перемог і змагань без тривог!
Життя триває, з Україною в серці, з вірою в ЗСУ!