Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Дата: 21.09.2023 16:55
Кількість переглядів: 107

20 вересня 2023 року на базі спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ пройшла відкрита першість Тульчинської ДЮСШ з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2010 – 2011, 2012 – 2013р.н. Прийняло участь 9 ліцеїв Тульчинської ТГ, кількість учасників 97 чоловік.  Підсумки першості такі :

Стрибки в довжину – дівчата 2010 – 2011р.н. :

1м. – Форись Марина Тульчинський ліцей №3;

2м. – Чагур  Ірина – Суворовський ліцей;

3м.  – Кученко  Маргарита – Крищинецькиц ліцей;

 

Стрибки  в довжину – дівчата 2012 – 2013р.н. :

1м. – Пасічник Янна – Тульчинський ліцей №3;

2м. – Шапочнікова  Дарія – Тульчинський ліцей №3;

3м. – Олійник Каріна - Кинашівський  ліцей ;

 

Стрибки в довжину – хлопці – 2010 – 2011р.н.:

1м. – Репуло Максим -  Суворовський ліцей – 1;

2м. – Андрющенко  Андрій – Кинашівський ліцей;

3м. – Гришакін Дмито – Суворовський ліцей;

 

Стрибки в довжину – хлопці – 2012р.н.;

1м. – Гаврилюк Назар  - Шуро – Копіївський ліцей;

2м. – Ільченко Ілля – Кинашівський ліцей ;

3м. – Ярош Дмитро – Тульчинський ліцей №1;

 

Стрибки в довжину –  дівчата – 2013р.н.;

1м. – Різник Люба – Тульчинський ліцей №3;

2м. – Острижнюк Любов – Шура Копіївка ліцей;

3м. – Хоменко Зоя – Тульчинський ліцей №3;

         Котляр Катерина – Тульчинський ліцей №3;

 

Біг 60 м. – дівчата 2010 – 2011р.н.;

1м. – Музаєіва Заліна – Тульчинський ліцей №1;

2м. – Форись Марина – Тульчинський ліцей №3;

3м. – Бринзевич Кристина – Крищинецький ліцей;

 

Біг 60м. – дівчата  2012р.н.;

1м. – Пасічник Анна – Тульчинський ліцей №3;

2м. – Шапочнікова Дарія – Тульчинський ліцей №3;

3м. – Казмірова Аліна – Нестерварський ліцей;

         Олійник Каріна – Кинашівський ліцей;

 

Біг 60м. – хлопці – 2010 – 2011р.н.;

1м. – Репуло Максим – Суворовський ліцей;

2м. – Семенюк Дмитро – Тульчинський ліцей №3;

3м. – Андрющенко Андрій – Кинашівський ліцей;

 

Біг 69м.  – хлопці – 2012р.н.;

1м. - Біленький Артур – Тульчинський ліцей №3;

2м. – Бутовський Максим – Тульчинський ліцей №3;

3м. – Крівіцький Даніїл – Тульчинський ліцей №3;

Вітаємо переможців та призерів змагань!!! Слава ЗСУ



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень