Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради

День захисника України в Суворовській ЗШ І – ІІІ ступенів №1

З 7 по 11 жовтня 2019 року у Суворовській ЗШ І – ІІІ ступенів №1 проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня козацтва, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

 

Протягом тижня класні керівники провели виховні години «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Українські звитяжці. Історична подорож у часі. Славетні імена України», «Ми нащадки козацького роду».

А 11 жовтня учителем історії Максименко Т.В. та учителем фізкультури Блажком Ю.С. було проведено спортивно – розважальну програму «Козацькі забави», учасниками якої стали учні 4 – 5 класів, майбутні козачата. Учні показали на скільки вони витривалі, дружні, сильні, готові прийти один одного на допомогу. Переможцями стали учні 4 класу. Всі учасники отримали вітання від адміністрації школи з нагоди свята.

 « повернутися до списку новин