2022

 

Активна електрична енергія

 

ID номер:

UA-2022-01-26-006146-b;

 Предмет закупівлі

Закупівля за процедурою відкриті торги «Активна електрична енергія», за КЕКВ 2273 Оплата електроенергії, код національного класифікатора України (Код ДК 021:2015 _09310000-5 — Електрична енергія);

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації;

відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу ХІ Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення». Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії споживачу постачальник зобов’язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії споживачем. Постачальник електричної енергії зобов’язується якісно надавати послуги у відповідності до вимог постанови НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».

 Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

При визначенні очікуваної вартості Управління освіти керувалося даними електронної системи закупівель, результатами проведених торгів за зазначеним предметом, цінами, за якими Управління освіти на сьогодні закуповує електричну енергію, (ціна за 1 кВт год. 4,92 грн.), інформацією  ДП «Оператор ринку», наведеною за посиланням www.oree.com.ua/index.php/indexes та запланованим споживанням у періоді по 31 грудня 2022 року в обсязі 25766 кВт. год.

Основними джерелами інформації для визначення очікуваної вартості брали до уваги:

Прайс-листи на офіційних сайтах постачальників електричної енергії.

Інтернет ресурси. Система Prozorro зробила відкритим доступ до публічних закупівель, що дозволяє аналізувати реальні угоди купівлі-продажу інших Замовників. Для визначення очікуваної вартості використовували формулу середнього арифметичного значення. Очікувану вартість предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання електричної енергії за календарний рік та методом порівняння ринкових цін відповідно до Методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275.